Поточна діяльність

МОЛОДИХ МИТЦІВ І ПИСЬМЕННИКІВ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр ТКАЧЕНКО закликав молодих письменників і митців подавати заявки на здобуття у 2022 році стипендій Президента України

«Молоді митці чи мої читачі, хто таких знає. У нас – 250 вакансій на рік на стипендії Президента для молодих митців. Строк прийому заявок на здобуття стипендії закінчується 1 липня, але на 250 місць маємо лише 77 заявок… Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти очікує пропозиції від молодих митців віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення», - повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він уточнив, що стипендії передбачені для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва. А також зазначив, що згідно з умовами залишився лише тиждень.

Детальніше про те, як подати заявку і що для цього потрібно, можна дізнатися на сайті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти за цим посиланням.

Виплата стипендій провадиться Міністерством культури та інформаційної політики України щомісяця протягом року. Стипендії призначаються у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Фото Укрінформ