Поточна діяльність

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ДАВ ЗАВДАННЯ ПІДГОТУВАТИ ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ НА 2022-2023 РОКИ

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса ШМИГАЛЯ 2 серпня відбулася нарада щодо приватизації з Міністром Кабінету Міністрів Олегом НЕМЧІНОВИМ і Головою Фонду державного майна Дмитром СЕННИЧЕНКОМ

У Фонді доповіли, що доходи від приватизації об’єктів у 2020 році склали 2,25 млрд грн. Цьогоріч від аукціонів планують залучити до державного бюджету до 12 млрд грн, що сумарно більше, ніж було залучено за останні 5 років.

Перший аукціон у межах великої приватизації має відбутися 31 серпня. Від продажу АТ «ОГХК» планується залучити 4-6 млрд грн.

«Минулого року ми продемонстрували успішний досвід приватизації. Цього року стоїть ще більш амбітне завдання – приватизація великих державних підприємств. Залучення приватних інвестицій у розвиток компаній сприятиме створенню нових робочих місць та реалізації потенціалу у відповідних галузях економіки. Уже зараз необхідно планувати наступні кроки в цьому напрямку», – підкреслив Денис Шмигаль.

За підсумками наради Прем’єр-міністр дав завдання Міністерству економіки спільно з Фондом державного майна протягом місяця підготувати перелік об'єктів для приватизації на 2022-2023 роки.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-dav-zavdannya-pidgotuvati-perelik-obyektiv-dlya-privatizaciyi-na-2022-2023-roki