Поточна діяльність

«КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ-2021» – У ВЕРЕСНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Завершується прийом заявок на участь у щорічному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування». Громади, які ще не встигли подати заявки, можуть це зробити до 30 вересня

Захід проводиться з метою поширення кращих практик органів місцевого самоврядування у сфері соціально-економічного розвитку. Критеріями відбору визначено – ініціативність, інноваційність, ефективність, впливовість та сталість результатів.

Цьогоріч конкурс проходить за такими тематичними блоками:

  • Згуртованість громади;
  • Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я;
  • Реалізація проєктів стратегічного розвитку.

Нагадаємо, оцінювання поданих на конкурс заявок здійснюється конкурсною комісією та відбувається в два етапи. Перший передбачає визначення фіналістів конкурсу, другий – переможців. Практики, що претендують на перемогу, вибірково верифікуються експертами, які з виїздом на місце перевіряють відповідність фактичних результатів практики описаним у заявці. Рішення про визначення переможців на підставі пропозицій конкурсної комісії та з урахуванням результатів верифікації буде прийматися у Міністерстві розвитку громад та територій України, яке є організатором конкурсу.

Більше про конкурс, а також оновлену форму заявки можна знайти за посиланням https://cutt.ly/Kb4whSi.

Партнером Мінрегіону з проведення Конкурсу є Програма Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/krashhi-praktyky-misczevogo-samovryaduvannya-2021-u-veresni-zavershuyetsya-pryjom-zayavok-na-uchast-u-konkursi/