Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ НЕВДОВЗІ БУДЕ ВІДКРИТО В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ВІДРЕМОНТОВАНИЙ ГОЛОВНИЙ КОРПУС ОБЛАСНОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. За його словами, об’єкт «Обласний онкологічний диспансер по вул. Привокзальна, З1,у м. Суми – капітальний ремонт головного кopпycy» наразі готовий на 95%

«Ця подія стане першим кроком в реалізації Меморандуму про співпрацю щодо створення сучасного онкологічного медичного центру в області, який ми сьогодні підписали між облдержадміністрацією, обласною радою та Сумською міською радою, – зазначив Дмитро Живицький. – Завдяки програмі Володимира «Зеленського «Велике будівництво», а також нашій співпраці в рамках Меморандуму, підписаного сьогодні, на Сумщині буде збудовано сучасний медичний онкологічний центр».

Роботи з капітального ремонту головного корпусу обласного онкодиспансеру розпочато у жовтні 2020 року. У 2021 році на цей об’єкт виділено понад 4,2 млн грн. Це кошти державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Наразі майже повністю виконані роботи з заміни вікон, опорядження віконних відкосів, утеплення фасадів, опорядження входів у підвал. Будівельна готовність об’єкту на даний час складає 95%. Закінчення робіт планується на вересень 2021року.