Поточна діяльність

В УКРАЇНІ РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ ВАЖЛИВІ РЕФОРМИ, ЯКІ СПРИЯТИМУТЬ ЗАЛУЧЕННЮ ІНВЕСТИЦІЙ ТА РОЗВИТКУ КРАЇНИ, – ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Уряд реалізовує низку важливих реформ, які забезпечать розвиток держави, а також сприятимуть збільшенню інвестицій. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ

Мова, зокрема, йде про земельну, судову реформи, реформу енергоринку, дерегуляцію, велику приватизацію тощо.

«З точки зору розвитку держави – це дуже важливі речі. Реформа газового ринку, енергоринку. Вони даються нам сьогодні нелегко. Попередні уряди їх не робили, тому що це означало б втрату політичного капіталу. Ми робимо ці кроки», – зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що для збільшення обсягу інвестицій, які вкладаються в Україну, потрібні комплексні зміни: «Судова, антикорупційна реформи, paperless economy, спрощення бюрократичних процедур, спрощення підключення до мереж – це те, чого очікують інвестори», – підкреслив Прем’єр-міністр і додав, що Уряд системно впроваджує зазначені реформи. Крім того, є спільні напрацювання з міжнародними організаціями, інвестиційними фондами, які готові вкладати кошти в Україну.

За словами Прем’єр-міністра, у межах програми т.з. «інвестиційних нянь» готовність інвестувати в Україну засвідчили 23 інвестори з потенційними інвестиціями в 2 млрд доларів. І це лише початок, адже UkraineInvest, який займається зазначеними проектами, працює в цьому напрямку лише 6 місяців.

«Я переконаний, що ця цифра буде зростати. По-перше, буде запущено проект Дія City. Цей інструмент також сприятиме наповненню інвестицій. По-друге, виконання тих зобов’язань, які Україна взяла в частині зеленої трансформації, трансформації вугільних регіонів, інших міжнародних проектів – вже передбачає залучення значних коштів. Наприклад, лише зелений перехід передбачає залучення в середньому по 10 млрд євро щорічно», – підкреслив Денис Шмигаль.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/v-ukrayini-realizovuyutsya-vazhlivi-reformi-yaki-spriyatimut-zaluchennyu-investicij-ta-rozvitku-krayini-denis-shmigal