ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: БАЖАЮ ВАМ БІЛЬШЕ СПОРТИВНИХ ПЕРЕМОГ НА ЗМАГАННЯХ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Голова облдержадміністрації привітав школярів області – учасників World School Sport Games-2021 з перемогою

«Збірна команда України посіла перше місце на Всесвітніх учнівських спортивних іграх у Сербії та здобула 148 медалей (69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових). З гордістю хочу відзначити, що разом з представниками інших регіонів України виборювали загальнокомандну перемогу і 12 школярів Сумщини. Наші спортсмени вибороли на учнівських спортивних іграх 5 золотих, одну срібну і 4 бронзові медалі», – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Дмитро Живицький відзначив тренерів, які готували переможців у Всесвітніх учнівських спортивних іграх почесними грамотами голови облдержадміністрації. Самі ж переможці отримали цінні подарунки.

«Ви – наше теперішнє і майбутнє, ви – наша гордість. Адже завдяки вам Сумщина та Україна звучать на міжнародних змаганнях, – наголосив голова облдержадміністрації. – Бажаю вам більше спортивних здобутків, перемог, лише золотих медалей та найвищої сходинки на спортивних п’єдесталах Європи та світу».

Голова облдержадміністрації зазначив, що влада усіх рівнів працює над розвитком спорту. І вже в наступному році в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» розпочнеться масштабна реконструкція 5 дитячо-юнацьких спортивних закладів. Також за рахунок коштів державного бюджету планується реалізація мінімум 5 проектів із реконструкції спортивних об’єктів. Крім того, задля доступності фізичної культури та спорту для всіх категорій населення в кожній громаді Сумщини відкриваються «активні парки» в рамках загальнонаціональної програми Президента України «Здорова Україна».

Привітали юних спортсменів також директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА та начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ.