Поточна діяльність

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ГРАМОТИ ТА ПОДЯКИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під час урочистостей у філармонії Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ подякував військовим, волонтерам, прикордонником, бійцям територіальної оборони за мужність, патріотизм і героїзм у захисті України

«Дякуємо кожному із вас віру в перемогу і мирне майбутнє, які ви даєте багатьом жителям прикордонної Сумщини, – зазначив Дмитро Живицький. – Сьогодні облдержадміністрація в комунікації з громадами щодо захисту інтересів наших захисників та їх родин. Ми неодноразово зустрічалися з родинами загиблих учасників АТО/ООС і прагнемо налагодити на Сумщині роботу так, щоб вони були забезпечені всім необхідним».

Голова облдержадміністрації згадав тих захисників та захисниць, які віддали своє життя за Незалежність України, поклали голови за нашу державу, наших дітей, за майбутні покоління українців. А тим воїнам, добровольцям, волонтерам, які сьогодні оберігають кордони в зоні АТО/ООС, побажав успіху і перемоги.

Дмитро Живицький відзначив захисників та захисниць України грамотами та подяками голови облдержадміністрації.

«Низький вам уклін і нехай свята Богородиця захищає ваші родини, береже українське військо і береже кожного українця. Слава Україні», – наголосив очільник облдержадміністрації.