Поточна діяльність

ГЕРОЯМ СЛАВА: СУМЩИНА ВШАНОВУЄ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні на всій території області проходять заходи із вшанування наших героїв − військових, добровольців, волонтерів − усіх тих, хто захищав продовжує захищати Україну, її суверенітет та територіальну цілісність

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом зі своїми заступниками, депутатами обласної ради, представниками міської влади та громадськості поклав квіти до пам’ятного знаку загиблим в зоні АТО воїнам-артилеристам, Меморіалу пам’яті воїнів, загиблих в Афганістані, до пам’ятника Героям Небесної Сотні, меморіального комплексу «Вічна слава» та пам’ятного знаку Воїну АТО. Біля меморіалу «Героям слава», могил воїнів, які загинули, захищаючи Україну на міському кладовищі відбулася панахида.

«14 жовтня − незвичайний день, адже сьогодні ми відзначаємо кілька свят − День святої Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва і віднедавна − День захисників і захисниць України, − зазначив Дмитро Живицький.День захисників і захисниць України нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та військових традицій. Сучасні воїни примножують їх. Доблесть і відвага сьогоднішніх захисників і захисниць підтверджують − українці борються за свободу та незалежність, за утвердження національної гідності та самоповаги».