Поточна діяльність

МІСТ ЧЕРЕЗ РІЧКУ СУЛА В МІСТІ РОМНИ, ЯКИЙ НЕ ЗМОГЛИ ЗБУДУВАТИ ЗА 17 РОКІВ, ЗБУДУЮТЬ ДО КІНЦЯ 2022 РОКУ

Як повідомив голові Сумської облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ директор обласного Департаменту розвитку інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО, станом на сьогодні розпочато виконання робіт на цьому мостовому переході

«Розпочалося відновлення цього мосту ще у 2004 році з облаштування залізобетонних опор. Але всі роботи припинилися. У цьому році ми розпочали будівництво цього об’єкту. Наразі розроблена проектно-кошторисна документація та проведена тендерна закупівля на будівництво мосту через річку Сула у місті Ромни, – говорив Володимир Дудченко.

За його словами, станом на сьогодні розпочато виконання робіт. Закуповуються відповідні матеріали та залізобетонні конструкції, щоб в цьому році область використала субвенцію державного бюджету на ремонт цього мосту в сумі 10 млн грн. Також зараз демонтуються опори, які з часом почали руйнуватися. У плані – збудувати цей міст до 2023 року, але якщо виділятиметься фінансування, то це можна збудувати за 2022 рік.

«За 17 років цей міст не могли збудувати. Завдяки програмі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» плануємо це зробити за рік», – наголосив Дмитро Живицький.

Довідково. Загальна вартість об’єкту «Будівництво мосту через річку Сула у місті Ромни» – 122 млн грн.

Укладено договір з підрядною організацією ТОВ «УкрБуд-Проект-Реконструкція» на виконання робіт, перераховано аванс на закупівлю будівельних матеріалів і конструкцій на суму 2,9 млн. грн.