НА СУМЩИНІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ МІЖ ОБЛАСНОЮ ВЛАДОЮ ТА УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ АРХІТЕКТУРИ

Як повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, підписання Меморандуму про співпрацю між Українською академією архітектури, Сумською облдержадміністрацією та обласною радою дасть можливість залучення досвідчених архітекторів, врахування їхньої думки при розробленні проектних рішень на території області

«Ми перші в Україні підписали Меморандум з Українською академією архітектури, – наголосив Дмитро Живицький. – Наша співпраця стосуватиметься не лише проведення конкурсу щодо реконструкції майдану Незалежності. Це довгострокове співробітництво щодо організації семінарів, інформаційно-навчальних сесій, тренінгів, конференцій, спільне опрацювання актуальних питань в галузі архітектури тощо».

Зокрема, за його словами, співпраця між Українською академією архітектури обласною владою дає можливість для ефективної реалізації програм Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» та «Велика реставрація» на території області.

Голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО зазначив, що Сумщина має бути привабливою цікавими архітектурними ідеями, об’єктами, щоб залучати спочатку туристів, а потім і інвесторів. І допомога досвідчених архітекторів стане в нагоді для розвитку області.

Начальник управління містобудування та архітектури Сумської облдержадміністрації Володимир БИКОВ додав, що ця співпраця дасть можливість проведення наукової конференції та організації виставки реалізованих проектів сакральної архітектури за 30 років Незалежності України.

Президент Української академії архітектури Олег СЛЄПЦОВ, у свою чергу, наголосив, що він та його колеги готові допомагати Сумщині в розбудові області.