ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА МОЛОДІ ТА СПОРТ УКРАЇНИ МАРИНА ПОПАТЕНКО В ОНЛАЙН РЕЖИМІ ЗУСТРІЛАСЯ З СУМСЬКОЮ МОЛОДДЮ ТА ФАХІВЦЯМИ МОЛОДІЖНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ

Сумська молодь та фахівці молодіжної сфери області мали можливість в онлайн режимі поспілкуватися із заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною ПОПАТЕНКО. Зустріч відбулася в рамках уже традиційних щотижневих зустрічей рубрики під нестандартною назвою «Молодіжний супчик»

Під час зустрічі учасники дізналися від пані Марини ПОПАТЕНКО про те, що чекає молодіжну політику найближчим часом, яким чином на розвиток молодіжної сфери вплинула війна та якими можуть бути її наслідки. Говорили про те, на що уже зараз варто звертати увагу у діяльності молодіжних працівників, які підходи та форми роботи є більш дієвими.

Окремо озвучили тему міжнародної допомоги та підтримки міжнародними організаціями молодіжної політики України. Одним із яскравих прикладів такої дієвої підтримки є проект СпівДія.

Заступниця Міністра молоді та спорту України розповіла і про перспективи розвитку та діяльності Українського молодіжного фонду.

Окремою «родзинкою» зустрічі були спогади пані Марини про старт своєї професійної та громадської діяльності. Адже він бере свої початки саме у Сумах. Свою чітку сформовано проукраїнську громадянську позицію Марина ПОПАТЕНКО проявила ще як учасниця студентської «революції на траві», а далі мала досвід роботи в обласному управлінні молоді та спорту, після чого була директором міського Центру дозвілля молоді. Маючи такий насичений та справді потужний професійний досвід пані Марина компетентно стверджує, що молодіжна політика – є однією із найперспективніших для розвитку та інвестування.