НА СУМЩИНІ ПРИДБАЛИ ЖИТЛО ДЛЯ РОДИН ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

12 квартир закупила філія Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Із них 10 квартир – у Сумах та 2 – у Ромнах

«Попри дощову погоду сьогоднішній день був сонячним на події. Вручили ключі від квартир багатодітним сім’ям переселенців та родинам, житло яких зруйноване через війну. Серед новосельців – родини з Харківщини, Донеччини, Луганщини. У найбільшій – четверо дітей. У багатьох чоловіки захищають Україну. Хтось втратив власне житло, хтось не може повернутись додому, бо мала Батьківщина постійно обстрілюється або окупована», – розповів керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За його словами, 12 квартир закупила філія Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Із них 10 квартир у Сумах та 2 – у Ромнах. Квартири надані в оренду за символічну плату – 1 грн. Підписаний відповідний договір.

Ключі родинам Дмитро Живицький вручав разом із заступницею Міністра розвитку громад та територій України Наталією КОЗЛОВСЬКОЮ і головою правління Держмолодьжитла Сергієм КОМНАТНИМ.

«Житло умебльоване і обладнане необхідною побутовою технікою. Про це потурбувалися у «Червоному хресті». Щиро бажаю, аби Сумщина стала не тільки надійним прихистком, а й рідною домівкою для родин переселенців», – зазначив керівник ОВА.