У 2023 РОЦІ ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ ОБЛАСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

За участі першого заступника голови обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА, відбулося чергове засідання Ради підприємців при Сумській ОВА

Увага присутніх була зосереджена на особливостях роботи в умовах воєнного стану. Зокрема, це відновлення роботи ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; відшкодування збитків бізнесу внаслідок військової агресії рф; оплата бізнесом тарифів на комунальні послуги; особливості приватизації та оренди державного майна на Сумщині у період воєнного стану.

Також заслухали інформацію про діяльність у 2022 та плани роботи на 2023 рік Агенції регіонального розвитку Сумської області та Сумського обласного фонду підтримки підприємництва.

Тарас Савченко наголосив, що у 2023 році продовжує діяти обласна програма підтримки малого та середнього бізнесу Її планується доповнити напрямом відшкодування суб’єктам малого підприємництва пошкодженого майна унаслідок війни з рф. З обласного бюджету додатково передбачається виділити на ці цілі 4 мільйони гривень.