СУМСЬКА ОВА ПОСІЛА 4 МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ МОНІТОРИНГУ СТАНУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРАВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ 2022 РОКУ

З показником 87% дотримання ми є четвертими серед ОВА, РВА та ОМС в Україні. Серед обласних військових адміністрацій Сумська ОВА є другою після Рівненської ОВА

За інформацією керівника апарату Сумської обласної військової адміністрації Ігоря КАЛЬЧЕНКА, моніторинг здійснено силами Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, експертів у сфері інформаційних прав та регіональних координаторів взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Він охопив 132 розпорядників публічної інформації в 24 областях України. 

Моніторинг містить оцінку якості оприлюднення публічної інформації на офіційних вебсайтахорганів виконавчої влади, надання відповідей на інформаційні запити та звернення громадян в умовах дії обмежень, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану.

«Я дякую відділу звернень апарату облдержадміністрації, Сумському обласному контактному центру, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської ОВА та всім причетним за пророблену колосальну роботу, відкритість та ефективність у своїй діяльності», – зазначив він.