МІЖНАРОДНІ ДОНОРИ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОПОМАГАТИ СУМЩИНІ

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег КОВАЛЬ зустрівся з делегацією Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні

За його словами, це міжнародна гуманітарна організація, що протягом останніх років реалізовувала низку програм гуманітарної допомоги на Донеччині й Луганщині, а після 24 лютого 2022 року працює в багатьох областях України.

Представники гуманітарної організації − менеджер з адміністративної та програмної діяльності Юлія ЮХИМЕЦЬ, керівник операційної діяльності Алікс ЖУРНУ, фахівець з безпеки Алі БЕРКЕР та радник з питань доступу Катрін ГОСБІ озвучили напрями, в рамках яких можуть співпрацювати з Сумською областю.

Зокрема, говорили про наявні проєкти та про можливість співробітництва у сфері відновлення зруйнованого житла, економіки, правової та психологічної допомоги, надання населенню багатоцільової грошової допомоги, непродовольчих наборів (гігієнічні набори, дитячий одяг, ковдри, та окремо набори для людей, у кого постраждало житло (посуд, ковдри, матраци), а також надання соціальної допомоги людям з інвалідністю, незахищеним верствам населення тощо.

Також одним із головних напрямів роботи Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні є гуманітарна протимінна діяльність та робота з ДСНС, допомога постраждалим від мін тощо.

Також представники цієї міжнародної організації повідомили, що розглядають можливість відкриття офісу на Сумщині.

Під час зустрічі Олег Коваль наголосив, що Сумська обласна військова адміністрація сприяє і буде сприяти роботі міжнародних донорів на Сумщині. Ми надаємо усю необхідну інформацію, щоб наші партнери мали можливість допомагати жителям області.