ОЛЕГ КОВАЛЬ: «МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ Є НАШИМ ДОБРИМ ДРУГОМ І ПАРТНЕРОМ»

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації зустрівся із представниками цієї гуманітарної організації

За його словами, під час зустрічі координатор Північного регіону МОМ Роберт МОМІНІ підбив підсумки щодо гуманітарної допомоги, яку МОМ надали Сумській області. Також поговорили про плани щодо допомоги Сумщині в 2023 році. 

Як зазначив Роберт Момінінаразі 8 тисяч жителів Сумщини отримали грошову допомогу від МОМ, ще планують надати кошти 12 тисячам осіб. Це гроші – для закупівлі зимових речей, твердого палива тощо.

Також МОМ надала Сумщині, фактично, першій в Україні, допомогу в облаштуванні «Пунктів Незламності», зокрема, генераторами. Отримала наша область від міжнародних партнерів і бойлери. 

У найближчих планах − допомога у відбудові громад, в тому числі домівок, передача наборів для відбудови в прикордоння, допомога в інтеграції в суспільство ветеранів, які повернуться із зони бойових дій тощо.

Крім того, фахівець з медичних програм Ярослав ЛЕВЧЕНКО повідомив, що МОМ разом із партнерами працює над розвитком мобільних клінік, а також підтримує медичні заклади медикаментами, обладнанням, навчанням. Тому МОМ планує відвідати невдовзі лікарні в громадах області й дізнатися про потребу в умовах війни.