РОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ СВІТЛО ЗАЛИШАЛОСЯ В НАШОМУ ЖИТТІ 24/7

Про це зазначила заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО

За її словами, останнім часом вдається не застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії для населення, підприємств та установ Сумщини. Сподіваємося і робимо все можливе, щоб так було і надалі. Тож дане питання не випускається з поля зору, оскільки важко спрогнозувати дії ворога та його подальші наміри знищити нашу енергосистему.

Олена Бойко провела нараду із керівниками структурних підрозділів Сумської ОВА, енергетиками, щоб актуалізувати і узагальнити інформацію секторально. Обговорили об’єкти критичної інфраструктури, підприємства, критично важливі для стабільного життєзабезпечення області, проаналізували обсяги потужностей, які вони використовують, та визначення їх пріоритетності на безперебійну подачу електроенергії. Все це з урахуванням власних можливостей підприємств забезпечувати себе альтернативними джерелами енергії, зокрема і генераторами.

«Ми пережили важку зиму – з безліччю рашистських атак нашої енергосистеми, ГПВ, ГАВ, але втримали ситуацію і мужньо вистояли. Наразі робимо все можливе, щоб світло залишалося в нашому житті 24/7», – наголосила вона.