НА СУМЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОДОВЖУЮТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВСТУПУ ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «ЛЮТЬ»

Цього разу співробітники Управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції в Сумській області спільно із представниками Нацгвардії України та прикордонниками відвідали Шостку, Глухів та Путивль, де розповіли громадянам про умови проходження служби у спецпідрозділах «Гвардії наступу»

Наразі в Україні триває рекрутингова кампанія Міністерства внутрішніх справ до штурмових бригад «Гвардії наступу», серед яких і спецпідрозділ Національної поліції «Лють».

Правоохоронці провели інформаційні заходи в центрах зайнятості та Центрі надання адміністративних послуг. Крім того, поліцейські поспілкувалися з головами місцевих територіальних громад та представниками Глухівського національного педагогічного університету.

Під час зустрічей правоохоронці розповіли про умови несення служби, основні завдання спецпідрозділу, новітнє озброєння, а також гідне грошове забезпечення.

Громадяни з уважністю слухали, задавали питання щодо служби у штурмовій бригаді, на які отримували змістовні відповіді. Серед присутніх виявились охочі, яким поліцейські допомогли заповнити анкети для вступу на службу до спецпідрозділу.

Бажаючі долучитись до лав об’єднаної штурмової бригади «Лють» можуть звернутись до найближчого територіального підрозділу поліції, або визначених ЦНАПів, або ж самостійно заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua. За отриманням додаткової інформації звертайтесь за телефонами: (0542) 667-046 та (0542) 667-113.