ПРО ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ОБМЕЖЕННЯ В ДОСТУПІ ДО ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗАСТОСУВАННЯ «ТРИСКЛАДОВОГО ТЕСТУ» ОБГОВОРЕНО З ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ ПІД ЧАС ТЕМАТИЧНОЇ ЗУСТРІЧІ

     З метою оптимізації роботи щодо забезпечення прозорості та відкритості на суб’єктів владних повноважень на доступ до публічної інформації, для дерслужбовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації 26 квітня організовано тематичну зустріч.

    «Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений», - наголосила головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації НАТАЛІЯ НОВАЧЕНКО та зосередила увагу на питаннях щодо надання відкритої інформації, інформації з обмеженим доступом, умови застосування «Трискладового тесту».

    Крім того, велику увагу на навчанні було приділено питанням забезпечення оприлюднення та оперативного оновлення інформації, визначеної в статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації. З присутніми було обговорено рейтинг структурних підрозділів  Сумської облдержадміністрації щодо оприлюднення інформації на офіційному веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Зазначений рейтинг було створено за результатами моніторингу працівниками сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації станом на 30.03.2018.