Функції з питань забезпечення доступу до публічної інформації здійснює управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови  Сумської обласної державної адміністрації від 08.04.2019 № 206-ОД. 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 обмежується особистий прийом запитувачів інформації. На період оголошеного карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Запит на інформацію можна подати:

електронною поштою за спеціальною адресою:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

- письмово за адресою: майдан Незалежності, 2 , м. Суми, 40000;

- телефоном: 22-22-76;

- факсом: 62-12-03.

 Також, запити можна залишити у скриньці, що розміщена у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації  «Для звернень громадян та запитів на публічну інформацію» (біля входу).

 


Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Сумської обласної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Сумська обласна державна адміністрація.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (безпосередньо в каб. № 88)

телефоном: 22-22-76

факсом: 62-12-03

електронною поштою за спеціальною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

письмово за адресою: майдан Незалежності, 2 , м. Суми, 40000

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні обласної державної адміністрації в каб.88.

У кабінеті 88 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

За телефон 22-22-76 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію та роботи з документами.

 


ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН щодо прав на доступ до публічної інформації

Порядок оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, його дій чи бездіяльності (внесено зміни розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04.03.2016 № 105-ОД)

Форма запиту на публічну інформацію

Інтерактивна форма запиту на отримання публічної інформації

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію в Сумській обласній державній адміністрації (затверджено розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.04.2018 № 241-ОД)