ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ - МІСІЯ (НЕ) МОЖЛИВА

20 листопада Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» провів захід у форматі «круглого  столу» : «Отримання публічної інформації – місія (не) можлива». Експерти Центру презентували результати моніторингу 24 міських рад обласних центрів на предмет забезпечення ними належного рівня доступу до публічної інформації.

Сумська та Луцька міська ради отримали відзнаки за найкраще забезпечення права на доступ до публічної інформації серед міських рад обласних центрів за підсумками моніторингу 2018 року.

На заході обговорювались проблемні питання імплементації Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема: обробка запитів на інформацію, застосування трискладового тесту, функціонування системи обліку документів, відшкодування фактичних витрат на копіювання чи друк документів та інші актуальні питання у сфері організації забезпечення доступу до публічної інформації.

Участь у засіданні у форматі «круглого столу» взяла ІННА ШУЛЬГА, працівник сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.