ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З 13 до 22 травня 2019 року у Сумському центрі післядипломної освіти проведено навчання державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за Професійною програмою.

Слухачі отримали знання з різних аспектів професійної діяльності, а також методичні рекомендації та роз’яснення з актуальних питань політики держави, антикорупційного законодавства, управлінської діяльності тощо.

Увагу присутніх було акцентовано на принципах відкритості та прозорості діяльності розпорядників інформації. Головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості Сумської обласної державної адміністрації Інна ШУЛЬГА 22.05.2019 опрацювала зі слухачами основні вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» та надала роз’яснення на підняті питання держслужбовців, що виникають під час підготовки відповідей на запити та оприлюднення публічної інформації.