Поточна діяльність

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів»

Постанова розроблена Мінсоцполітики з метою оптимізації отримання особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, дітьми віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг у реабілітаційних закладах.

МІНЦИФРИ: ПОНАД 7 ТИСЯЧ ДЕРЖАВНИХ ЗАКЛАДІВ НАДАВАТИМУТЬ УКРАЇНЦЯМ СЕРВІС ЗА НОВИМИ СТАНДАРТАМИ

Мінцифри затвердило наказ, що запроваджує єдині стандарти якості державного сервісу. Відтепер понад 7 тисяч держорганів, що надають послуги українцям, відповідатимуть новим вимогам. Вони забезпечать високий рівень сервісу та рівні умови для всіх груп населення

«Наказ дозволить практично реалізувати сучасний клієнтоорієнтований підхід у державних установах та наблизити рівень сервісу до європейських та світових стандартів і практик надання держпослуг. Крім цього, це спростить роботу працівників ЦНАП та інших фронт-офісів, що надають адмінпослуги. Адже у них з’явиться чіткий порядок дій у типових ситуаціях та варіанти реагування у нетипових ситуаціях», – підкреслила заступник Міністра цифрової трансформації України Людмила РАБЧИНСЬКА.

«СВІТ БЕЗ МЕЖ»: У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ПРО РОЗМАЇТТЯ ТА РІВНІСТЬ

У Києві відбулася презентація книги «Світ без меж» авторки Анастасії СТЕПУЛИ, яка доступно та легкою мовою розповідає про різноманіття, рівність, толерантне спілкування – як правильно звертатися до різних людей. Книга спрямована на дітей молодшого віку, до кінця року її примірники буде поширено серед 20 тисяч українських шкіл

Презентація відбулася за участі першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ, міністра культури та інформаційної політики Олександра ТКАЧЕНКА, голови громадської спілки «Освіторія» Зої ЛИТВИН, директорки видавництва «Основи» Дани ПАВЛИЧКО, директорки Українського інституту книги Олександри КОВАЛЬ.

ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ВІДКРИЛА ФОРУМ «УКРАЇНА 30. САМІТ. ДІТИ»

Перша леді взяла участь у відкритті Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт. Діти»

Він є частиною серії заходів, присвячених 75-річчю Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Привітати фонд із ювілеєм зібралися представники українського уряду та посольств.

УКРАЇНА ВПЕВНЕНО РУХАЄТЬСЯ ДО СТВОРЕННЯ КОМФОРТНИХ УМОВ ЖИТТЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ – ПРЕЗИДЕНТ

Україна разом з усім світом сьогодні відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Створення безбар’єрного простору та зручного й доступного середовища для всіх громадян є пріоритетом Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО у формуванні державної політики, спрямованої на гармонійну інтеграцію людей з інвалідністю в суспільне життя. Тема інклюзивності, доступності, толерантності та широких можливостей для самореалізації людей з інвалідністю постійно перебуває у фокусі уваги першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

В УКРАЇНІ МУЗЕЇ СТАНУТЬ БЕЗБАР’ЄРНИМИ

Одним із перших повністю доступних для різних відвідувачів, в тому числі людей з порушеннями зору чи слуху, літніх людей, батьків з маленькими дітьми, має стати оновлений музей унікального майстра барокової скульптури Пінзеля у Львові

Широке бачення трансформацій, які перетворили б простір музею у повністю доступний, було запропоновано в межах ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ «Без бар’єрів».

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ «КОМУНІКАЦІЯ – ПАРТНЕРСТВО – ВІДКРИТІСТЬ»

У Міжнародний день людей з інвалідністю з 10:00 до 18:00 проходить Всеукраїнський онлайн-марафон «Комунікація – Партнерство – Відкритість»

В урядовій студії, зокрема, перебуває представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Сумській області Олег ГАБ, в онлайн-доступності до діалогу долучені представники обласної влади, фахівці з районів і громад Сумщини, що опікуються питаннями осіб з інвалідністю.

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

До заходів у обласній філармонії приєднався голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Європейський підхід до вирішення проблем людей з інвалідністю означає усунення усіх бар’єрів на їх шляху, зазначив голова облдержадміністрації. Тож державна стратегія безбар’єрності, якою наразі опікується Дружина Президента України Олена ЗЕЛЕНСЬКА, полягає не лише у фізичній доступності людей з інвалідністю до усіх сфер і послуг, але й у моральній безбар’єрності.

ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА НА ВІДКРИТТІ ТИЖНЯ ІНКЛЮЗИВНОСТІ ТА РІЗНОМАНІТТЯ НА ПЛАТФОРМІ DANONE UKRAINE: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КОЖНОГО – ЦЕ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ

Перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА відкрила Тиждень інклюзивності та різноманіття на платформі Danone Ukraine. У заході взяли участь представники спільноти «Бізнес без бар’єрів», яку дружина Президента започаткувала рік тому. Нині до неї входить понад 20 провідних міжнародних та українських компаній

Їхня мета – усунення бар’єрів у бізнесі, створення умов для працевлаштування й комфортної роботи людей з інвалідністю, громадян різного віку та статі.

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ − ЦЕ БАЧИТИ ЛЮДЕЙ СЕРЦЕМ: СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА КОМУНІКАЦІЙНА КАМПАНІЯ

В Україні стартувала соціальна комунікаційна кампанія з просування безбар’єрного спілкування. Одночасно в усіх областях з’явилися постери, які розкривають значення терміну «безбар’єрність» простими і зрозумілими образами

Про безбар’єрність розповідається у десятьох варіантах: ходити на танці в будь-якому віці, зручно зайти в тролейбус з дитячим візком, коли на кріслі колісному можна дістатися всюди, інтернет не тільки в райцентрі, низькі пороги та широкі двері, коли небайдужий до проблем інших, коли сходинки не стають на заваді, гуляти містом усією родиною, велосипедні доріжки по всьому місту. А фінальне повідомлення торкається найкращого, що є в кожному з нас: безбар’єрність – це бачити людей серцем.