Національна служба посередництва і примирення

Указ Президента України "Про утворення Національної служби посередництва і примирення" від 17 листопада 1998 року.

Закон України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" від 3 березня 1998 року.

Наказ Національної служби посередництва і примирення "Про затвердження Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення посередництва у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприянні їх своєчасному вирішенню" від 25 грудня 2009 року № 82.

Наказ Національної служби посередництва і примирення "Про внесення змін і доповнень до Положення про відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 12.01.2001 року № 27" 17 січня 2002 року № 26.

Наказ Національної служби посередництва і примирення "Про затвердження Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок" від 07 липня 2008 №84

Довідник сторін соціального діалогу які пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні у Сумській області станом на 1 січня 2015

Інформація про результати діяльності Національної служби посередництва і примирення за 2012 рік

Структура відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області
Начальник відділення
Пирогов Олександр Миколайович
тел.770-318, тел. факс.220-426
моб. 0508745887

Сектор правового забезпечення

Сектор аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

Адреса відділення: 40000, м. Суми, майдан Незалежності -3, каб.412
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

До уваги наших відвідувачів!
Триває передплата на
"Бюлетень Національної служби
посередництва і примирення"
на 2015 рік
індекс Бюлетеня НСПП 23877
Видається спареними номерами раз на два місяці.
Передплатна ціна одного номеру – 24 грн. 86 коп.
Передплату можна оформити
в будь якому відділенні зв’язку України

ШОСТКИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПІДТВЕРДИЛА РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ НА ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ РІВНІ

Для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу, участі у міжнародних заходах відділенням НСПП в Сумській області здійснюється робота по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні

У зв’язку із закінченням 5-річного терміну з моменту проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторони профспілок до Відділення 18 січня 2018 року надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Шосткинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПІДТВЕРДИЛА РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ НА ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ РІВНІ

Відділенням НСПП в Сумській області здійснюється робота по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні

Так, 29 грудня 2017 року працівниками Відділення зареєстровано заяву та відповідні документи про відповідність критеріям репрезентативності від Конотопської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

ВЛАДА СУМЩИНИ ЗДІЙСНЮЄ МОНІТОРИНГ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ

Начальник відділення НСПП в Сумській області О Пирогов взяв участь у засідання Сумської міської комісії з питань забезпечення погашення із  заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Порядком денним було передбачено аналіз стану заборгованості із заробітної плати економічно активних підприємств станом на 01.10.2017, а саме: на «ПАТ «СНВО», ТОВ «Маш-Сервіс», ТОВ «Сумиспортінвест»,      ТОВ «Зарічник».

ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА УЗГОДЖУВАЛЬНА ЗУСТРІЧ НА ПАТ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ»

Відділення НСПП в Сумській області (далі - Відділення) продовжує сприяти вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(к)  між об’єднаною первинною організацією профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО»  м. Суми та           ПАТ «Сумське НВО» м. Суми, який зареєстрований 5 липня поточного року Національною службою посередництва і примирення

Так, 14 вересня 2017 року в приміщенні Відділення відбулась узгоджувальна зустріч начальника Відділення О. Пирогова та голови профкому об’єднаної первинної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО» І. Совгіри для вирішення зазначеного конфлікту.

ВИНЕСЕНЕ РІШЕННЯ ТРУДОВОГО АРБІТРАЖУ ПО РОЗГЛЯДУ КОЛЕКТИВНОГО ТРУДОВОГО СПОРУ (КОНФЛІКТУ) МІЖ ОБ’ЄДНАНОЮ ПЕРВИННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ ПАТ «СУМСЬКЕ НВО» ТА ПАТ «СУМСЬКЕ НВО»

15 серпня 2017 року в приміщенні ПАТ «Сумське НВО» відбулось  заключне засідання трудового арбітражу для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(к)  між об’єднаною первинною організацією профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО»  м. Суми та ПАТ «Сумське НВО» м. Суми.

У заході взяли участь в.о. начальника відділення НСПП в Сумській області (далі - Відділення) А. Михайловська, в.о. генерального директора ПАТ «Сумське НВО» В.Василенко, голова профкому Об’єднаної первинної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО» І. Совгіра, по 3 представники сторін КТС (к) та 3 члени трудового арбітражу: С. Запара, Д. Висіканцев, О. Родінка.

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ТРУДОВОГО АРБІТРАЖУ НА ПАТ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ»

25 липня 2017 року за ініціативи відділення НСПП в Сумській області на  території ПАТ «Сумське НВО» відбулася перше засідання трудового арбітражу для вирішення колективного трудового спору (конфлікту)  між об’єднаною первинною організацією профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО»  м. Суми та ПАТ «Сумське НВО» м. Суми.

У заході взяли участь начальник Відділення О. Пирогов, генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» О. Цимбал, голова профкому об’єднаної первинної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське НВО» І. Совгіра та по 3 представники сторін КТС (к). 

СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПІДТВЕРДЖЕНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ

Для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу, участі у міжнародних заходах Відділенням здійснюється робота по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні.

Сумській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України підтверджено репрезентативність

Відділення продовжує проводити роботу по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні

Так, 22 березня 2017 року працівниками Відділення зареєстровано заяву та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На Сумщині продовжується активна співпраця суб’єктів соціального діалогу. У регіоні реалізовується проект за підтримки Об’єднаної федерації робітників Данії – 3F. Профспілкові організації України – один із основних суб’єктів ефективного соціального діалогу.

22-23 лютого поточного року відбувся дводенний семінар-нарада на тему: «Соціальний діалог - шлях до злагоди».

СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ПРОФСПІЛКОВІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ ПІДТВЕРДЖЕНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73     3 лютого 2017 року до відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України.