ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ СУМСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

Ю Грушевич -  головний спеціаліст відділення НСПП в Сумській області

4 жовтня 2016 року в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулось засідання Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Сумській області О.Пирогов.

Головуючим на засіданні був співголова Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради, генеральний директор Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» В.Кононенко. В роботі ради  взяли участь її члени: представники від обласних галузевих організацій професійних спілок, обласного об’єднання роботодавців Сумщини та керівники департаментів і управлінь Сумської обласної державної адміністрації.

На порядку денному ради основними питаннями були:

1. Про хід виконання у першому півріччі 2016 року Регіональної угоди між Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон» та обласною радою профспілок.

2. Про початок переговорного процесу щодо укладання Регіональної угоди на новий термін.

За результатами розгляду питань вирішили:

- Інформацію про хід виконання у І півріччі 2016 року Регіональної угоди між Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон» та обласною радою профспілок взяти до відома.

- Відмітити, що сторонами соціального діалогу не в повній мірі виконувалися зобов’язання Регіональної угоди, що суттєво впливають на підвищення життєвого рівня людини праці, її сім’ї, зокрема щодо відновлення виробництва, підвищення середньомісячної заробітної плати.

- Рекомендувати Головному управлінню Державної фіскальної служби в Сумській області надавати інформацію щодо відшкодування податку на додану вартість підприємствам-боржникам області до секретаріату Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради.

- Утворити робочу групу з підготовки  проекту Регіональної угоди на 2016-2017 роки, провести перемовини щодо підготовки відповідного проекту Регіональної угоди та винести проект Регіональної угоди у грудні 2016 року на розгляд засідання Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради.