СУМСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТОДАВЦІВ «СУМСЬКИЙ РЕГІОН» ВИЗНАНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНОЮ НА ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ РІВНІ

Ю. Грушевич  – головний спеціаліст відділення НСПП в Сумській області

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73 01 листопада 2016 року до відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон».

За результатами засідання Комісії відділення НСПП в Сумській області рішенням Відділення від 16.11.2016 № 03-16/18-Р Сумська обласна організація роботодавців «Сумський регіон» підтвердила свою репрезентативність та визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

21 листопада 2016 року в приміщенні Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» відбувся пленум відповідних організацій під керівництвом голови правління Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» - заступника голови Федерації роботодавців України Лапіна Євгена Васильовича, в роботі якого взяв участь начальник Відділення НСПП в Сумській області О.Пирогов.

В урочистій обстановці в присутності членів президії О.Пирогов вручив Лапіну Євгену Васильовичу свідоцтво за №18-27.

Водночас, О. Пирогов проінформував присутніх про роботу Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів за 10 місяців поточного року та відповів на запитання членів президії.

Начальник Відділення у своїй промові подякував за плідну співпрацю, привітав усіх присутніх з отриманням свідоцтва та наголосив, що працівники Відділення готові в подальшому надавати консультації представникам роботодавців.