СУМСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВИЗНАНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНОЮ НА ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ РІВНІ

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73 2 грудня 2016 року до відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

За результатами засідання Комісії відділення НСПП в Сумській області рішенням Відділення від 16.12.2016 № 004-16/18-П Сумська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України підтвердила свою репрезентативність та визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

19 грудня 2016 року в приміщенні Сумської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України в урочистій обстановці начальник Відділення О.Пирогов вручив свідоцтво від 16.12.2016 № 004-16-18-П голові профспілки Масловій Ларисі Григорівні.

На основі проведеного аналізу поданих матеріалів встановлено, що Сумська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України, утворена відповідно до Законів України «Про професійні спілки, їх права і гарантії діяльності» та «Про об’єднання громадян» і зареєстрована 7 березня 2000 року. Загальна чисельність членів Профспілки, які об’єднуються Сумською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України становить 26005 осіб. Питома вага членів Сумської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України у загальній чисельності населення, зайнятого в галузі охорони здоров’я в Сумській області складає 83,3 %.

Водночас, О. Пирогов проінформував присутніх про роботу Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів за 11 місяців поточного року та відповів на запитання членів президії.

Начальник Відділення у своїй промові подякував за плідну співпрацю, привітав усіх присутніх з отриманням свідоцтва та наголосив, що працівники Відділення готові в подальшому надавати консультації представникам профспілок.