СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ПРОФСПІЛКОВІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ ПІДТВЕРДЖЕНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73     3 лютого 2017 року до відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України.

За результатами опрацювання поданих матеріалів, Комісія відділення НСПП в Сумській області прийняла рішення про підтвердження репрезентативності Сумської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

На підставі прийнятого рішення, 22 лютого 2017 року в урочистій атмосфері начальник Відділення О.Пирогов вручив свідоцтво від 21.02.2017 № 002-17/18-Т голові профспілки Кузьменку Анатолію Андрійовичу.

Водночас, О. Пирогов проінформував присутніх про роботу Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів за минулий рік та відповів на запитання членів президії.

Начальник Відділення у своїй промові подякував за плідну співпрацю, привітав усіх присутніх з отриманням свідоцтва та наголосив, що працівники Відділення готові в подальшому надавати консультації представникам профспілок.