Сумській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України підтверджено репрезентативність

Відділення продовжує проводити роботу по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні

Так, 22 березня 2017 року працівниками Відділення зареєстровано заяву та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

За результатами опрацювання поданих матеріалів, комісія Відділення прийняла рішення про підтвердження репрезентативності відповідній профспілковій організації на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

20 квітня 2017 року в приміщенні профспілкової організації в урочистій атмосфері в присутності профспілкового активу начальник Відділення О.Пирогов вручив свідоцтво від 20.04.2017 №004-17-18-Т голові Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Осадчому Сергію Васильовичу.

О.Пирогов привітав з отриманням свідоцтва голову профспілкової організації та наголосив на готовності працівників Відділення надавати консультації представникам профспілок з  питань стабілізації соціально-трудових відносин та запобігання конфліктам в трудових колективах закладів освіти. На завершення зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю.