СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПІДТВЕРДЖЕНО РЕПРЕЗЕНТАТИВНІСТЬ

Для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу, участі у міжнародних заходах Відділенням здійснюється робота по оцінці відповідності критеріям репрезентативності або підтвердження репрезентативності на територіальному рівні.

Так, 3 травня 2017 року до Відділення надійшла заява та відповідні документи про підтвердження репрезентативності від Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

За результатами опрацювання поданих матеріалів, комісія Відділення прийняла рішення від 25 травня 2017 року № 005-17/18-П про підтвердження репрезентативності профспілкової організації на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

На підставі прийнятого рішення, 25 травня 2017 року в приміщенні відділення НСПП в Сумській області в урочистій атмосфері начальник Відділення О.Пирогов вручив свідоцтво від 25.05.2017 № 005-17-18-Т голові Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Шпаковичу Михайлу Миколайовичу.

Водночас, О. Пирогов проінформував присутніх про роботу Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів за І квартал 2017 року та відповів на запитання.

Начальник Відділення подякував за плідну співпрацю, привітав з отриманням свідоцтва та наголосив, що працівники Відділення готові в подальшому надавати консультації представникам профспілок.