ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

11 травня поточного року за ініціативи відділення НСПП в Сумській області, з метою активізації взаємодії між Відділенням та Сумською міською радою відбулась робоча зустріч начальника Відділення О.Пирогова з начальником управління з питань праці Сумської міської ради, заступником голови міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення А. Занченком

Під час зустрічі сторони підвели підсумки взаємної співпраці та  обговорили питання щодо подальшої взаємодії у поточному році.

Начальник Відділення О. Пирогов зазначив, що на сьогодні залишається потреба щодо активізації заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування на роботодавців  з метою забезпечення захисту прав найманих працівників відповідно до трудового законодавства. Він наголосив, що завдяки тісній співпраці, взаємному обміну інформацією про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях області, вдається ефективно здійснити аналіз щодо ймовірності їх ускладнень у трудових колективах підприємств.

Зокрема, начальник Відділення ознайомив із основними показниками роботи Відділення за період січня по квітень 2018 року.

В свою чергу, А. Занченко відмітив активну та ефективну участь Відділення у роботі відповідної Комісії, сприянні зменшенню соціальної напруги  у трудових колективах підприємств, установ, організацій міста Суми.

Він надав інформацію про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях міста Суми та зазначив, що із 8 економічно активних підприємств питома вага з виплати відповідної заборгованості належить ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

Наприкінці зустрічі сторони домовились про подальшу тісну співпрацю Відділення з Комісією, спрямовану на запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у трудових колективах підприємств, де спостерігається погіршення соціально-трудових відносин, вчасне виявлення та моніторинг, а також недопущення незаконних акцій соціального протесту та їх переростання у більш конфліктну ситуацію.