ЗАГОСТРЕННЯ СТАНУ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН НА КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «КОНОТОПСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ» ОБГОВОРЮВАЛОСЯ НА НАРАДІ ПРИ ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОДА

11 червня 2018 року за ініціативи начальника Відділення О. ПИРОГОВА стан соціально-трудових відносин на КП «Конотопське трамвайне управління» обговорено на нараді у заступника голови Сумської ОДА Івана БОРШОША

Окрім О. Пирогова в обговоренні взяли участь голова Сумської обласної ради профспілок Т. Євдокімова та голова Сумської обласної організації профспілок працівників ЖКГ  Т. Масенко. На початку наради О.Пирогов проінформував присутніх про надання практичної допомоги та консультацій профкому даного підприємства в оформленні відповідних документів для вступу в колективний трудовий спір (конфлікт) з адміністрацією КП «КТУ».

Загострення стану соціально-трудових відносин  виникло на початку травня поточного року та було спричинене невиплатою заробітної плати працівникам підприємства за квітень 2018 року. На даний час протестні настрої основної кількості найманих працівників виникли у зв’язку із забороною міським головою м. Конотопа виїзду на лінію трамваїв (з 06 по 11.06.2018 року) та оголошенням (міським головою) так званого «безстрокового страйку» до тих пір поки депутати міської ради не приймуть міський бюджет на поточний рік.

Водночас, присутні на нараді представники профспілок повідомили заступника голови ОДА І. Боршоша про значний тиск та погрози на адресу профспілкового комітету КП «КТУ» та його голову Н. Кузько, з боку міського голови, за те, що  вони не підтримали оголошення даної акції протесту та агітують  розпочати процедуру вступу в КТС «к» керуючись вимогами Закону. У свою чергу І. Боршош довів до присутніх про складну ситуацію в м. Конотоп пов’язану з розбіжностями між депутатським корпусом та міським головою м. Конотоп.

Наприкінці наради, її учасники, прийняли рішення звернутися до голови обласної державної адміністрації  М. Клочко з проханням  створення робочої групи (під головуванням І.Боршоша) для виїзду до м.Конотоп для вивчення на місці ситуації на КП «КТУ» та зменшенню соціальної напруги в трудовому колективі  КП «КТУ».