РОБОТА У СКЛАДІ РОБОЧОЇ ГРУПИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ УЗГОДЖУВАЛЬНОЇ ЗУСТРІЧІ НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

18 червня 2018 року начальник відділення НСПП в Сумській області О.М.Пирогов провів виїзду узгоджувальну зустріч для вирішення КТС (К) між найманими працівниками комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м.Конотоп та адміністрацією комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м.Конотоп, спір від 12.06.2018 року, реєстраційний номер 063-18/18-В

В ході зустрічі було обговорено питання та порядок створення примирних органів для вирішення КТС (к), після чого сторони досягли згоди, що для вирішення даного конфлікту необхідно створити примирну комісію.

Після проведення узгоджувальної зустрічі начальник відділення О.М.Пирогов, разом з іншими членами робочої групи у складі: заступника голови Сумської обласної державної адміністрації І. Боршоша, голови Сумської облпрофради Т. Євдокімової, голови Сумської обласної профспілки працівників ЖКГ  Т. Масенко прийняв участь у загальних зборів колективу найманих працівників КП «КТУ» та провів робочу зустріч з секретарем Конотопської міськради О. Багрянцевою та окремими депутатами Конотопської міської ради. В ході обох зустрічей обговорювався стан соціально-трудових відносин на КП «КТУ» та шляхи зменшення соціальної напруги в трудовому колективі підприємства, яка спричинена заборгованістю із виплати заробітної плати (станом на 01.06.2018 року заборгованість становить близько 700 тис. грн.).

Під час зборів, на прохання найманих працівників КП «КТУ» О.М.Пироговим, були роз’яснені основні положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та порядок оголошення страйку. Наприкінці засідання загальних зборів трудового колективу підприємства та засідання робочої зустрічі в Конотопській міській раді  О.М.Пирогов запевнив, що працівниками відділення НСПП в Сумській області будуть вжиті всі необхідні заходи для сприяння вирішення КТС(к) між найманими працівниками та адміністрацію КП «КТУ».