ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА РОБОЧА ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ О.М.ПИРОГОВА З ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ Т.ЄВДОКИМОВОЮ

4 липня 2018 року за ініціативи начальника відділення НСПП в Сумській області О.Пирогова проведена чергова робоча зустріч з головою Сумської облпрофради Т.Євдокимовою

В ході зустрічі сторони обговорили стан соціально-трудових відносин (далі - СТВ), який склався на комунальному підприємстві «Конотопське трамвайне управління» м.Конотоп (далі – КП «КТУ») та ПАТ «Сумське НВО» м. Суми (далі – ПАТ «СНВО»).

О.Пирогов проінформував голову обласної ради профспілок  про хід вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС  (к) на даних підприємствах області.

Зокрема, працівниками Відділення регулярно (щомісяця) проводяться узгоджувальні зустрічі з головою профкому об’єднаної первинної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «СНВО» І. Совгірою. Стан СТВ на ПАТ «СНВО» продовжує залишатися досить напруженим. У червні поточного року в черговий раз вдалося відтермінувати проведення акцій соціального протесту у формі оголошення страйку працівниками підприємства.

Станом на 01.07.2018 заборгованість на підприємстві з виплати заробітної плати за період з листопада 2017 по травень 2018 року складала 158800 тисяч гривень.

В свою чергу О.Пирогов зазначив, що працівники Відділення продовжують тримати ситуацію на даному підприємстві на контролі.

Також, в ході зустрічі сторони соціального діалогу обговорили  результати роботи примирної комісії на КП «КТУ», перше засідання якої, за ініціативи начальника Відділення О.Пирогова, проведено 03 липня п.р.

Як підсумок першого засідання примирної комісії, в результаті  конструктивного діалогу, сторони КТС (к) постановили письмово звернутися до депутатського корпусу м. Конотопа та Конотопського міського голови А.Семеніхіна  щодо якнайшвидшого прийняти бюджету міста Конотоп  та надання фінансової допомоги підприємству.

Водночас, Т. Євдокимова проінформувала про результати робочої зустрічі голови Сумської обласної державної адміністрації М. Клочка  та голови первинної профспілкової організації КП «КТУ» Н.Кузько, яка, відбулась 03.07.2018.  За підсумками обговорення ситуації, що склалася на підприємстві, М. Клочко пообіцяв взяти вирішення проблемних питань на КП «КТУ» під особистий контроль.

На завершення зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та взаємне інформування про стан СТВ на проблемних  підприємствах області. О.М.Пирогов запевнив, що працівниками відділення НСПП в Сумській області будуть вжиті всі необхідні заходи для сприяння вирішення зазначених колективних трудових спорів.