РОБОЧА ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ О.ПИРОГОВА ТА ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ А. РІЧКАЛЯ

05 липня 2018 року в адміністративній будівлі Сумської обласної державної адміністрації за ініціативи начальника Відділення НСПП в Сумській області О. Пирогова було проведено робочу зустріч з першим заступником голови Сумської обласної ради А. Річкалем

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо вирішення КТС(к) між найманими працівниками «Конотопське трамвайне управління» (далі – КП «КТУ») та адміністрацією КП «КТУ», який було зареєстровано розпорядженням НСПП від 12.06.2018 року.

О. Пирогов, в свою чергу, повідомив, що Відділенням проводиться активна робота по зменшенню соціальної напруги у трудовому колективі КП «КТУ» та надаються необхідні консультації з правових питань, роз’яснення щодо положень ЗУ «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

О. Пирогов довів до відома інформацію про результати узгоджувальної зустрічі та першого засідання примирної комісії, які відбулися 3 липня 2018 року у м. Конотоп Сумської області. О.Пироговим було надано роз’яснення щодо регламенту роботи примирної комісії та  узгоджено порядок розгляду вимог найманих працівників. Сторони КТС(к) дійшли згоди щодо підготовки письмового звернення  до депутатського корпусу та міського голови міста Конотоп щодо термінового прийняття бюджету міста та вирішення фінансового питання підприємства.

В свою чергу, А.Річкаль запевнив, що Сумська обласна рада проінформована щодо складної ситуації, що утворилася на підприємстві та здійснюється активний моніторинг її проблемних питань. Він відмітив ефективну позитивну роботу Відділення щодо сприяння у зменшенні соціальної напруги  та покращенню стану соціально-трудових відносин на КП «КТУ».

Як підсумок зустрічі О.Пирогов зазначив, що працівники Відділення продовжують тримати ситуацію на підприємстві на контролі.