ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ УЗГОДЖУВАЛЬНУ ЗУСТРІЧ ТА ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПРИМИРНОЇ КОМІСІЇ ПО ВИРІШЕННЮ КТС(К) МІЖ НАЙМАНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ КП «КОНОТОПСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ» М. КОНОТОП ТА АДМІНІСТРАЦІЄЮ КП «КОНОТОПСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ» М. КОНОТОП СУМСЬКОЇ ОБЛАСТ

03 липня 2018 року в адміністративній будівлі комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м. Конотоп Сумської області ( далі – КП «КТУ») в першій половині дня начальником Відділення НСПП в Сумській області О. Пироговим було проведено чергову узгоджувальну зустріч по вирішенню КТС(к) між найманими працівниками КП «КТУ» та адміністрацією КП «КТУ»

Колективний трудовий спір між найманими працівниками та адміністрацією КП «КТУ» було зареєстровано Розпорядженням НСПП від 12.06.2018 року №180-р (реєстраційний номер - 063-18/18-В). В ході даної зустрічі було обговорено порядок проведення першого засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).  В другій половині дня, відбулося саме засідання примирної комісії, на якому, за ініціативи Відділення, окрім сторін спору були присутні Журавель Н. М. - начальник відділу Конотопської міської ради по роботі із суб’єктами господарської діяльності та Коваленко О.В. – заступник начальника управління економіки Конотопської міської ради.

На засіданні примирної комісії було заслухано звернення депутатів Конотопської міської ради до Голови Сумської облдержадміністрації.  У відповіді на запит Сумська ОДА інформує, що відповідно до проекту рішення Конотопської міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» кошти на утримання підприємства плануються у вигляді компенсаційних виплат на пільговий проїзд електротранспортом окремих категорій громадян та внесків до статутного капіталу підприємства. У разі не можливості схвалення рішення «Про міський бюджет на 2018 рік» найближчим часом, шляхом вирішення проблеми може стати перегляд та внесення змін до тимчасового розпису міського бюджету м. Конотоп  щодо збільшення обсягів асигнувань на компенсацію пільгового проїзду за рахунок зменшення інших статей витрат бюджету.

Після всіх виступів, за результатами примирної комісії було прийнято наступне рішення: підготувати за підписом сторін КТС(к) письмове звернення до депутатського корпусу та голови Конотопської міської ради з вимогою якнайшвидшого прийняття бюджету та надання грошової допомоги КП «КТУ» і виконання вимог найманих працівників. Наступне засідання примирної комісії заплановано провести після скликання чергової сесії Конотопської міської ради.

Під час засідання примирної комісії О.М.Пироговим також були роз’яснені положення ЗУ «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», КЗпП України  та наголошено, що проведення будь-яких акцій соціального протесту повинно відбуватись без порушення громадського порядку.