ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ВИРІШЕННЯ КТС (К) НА КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «КОНОТОПСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ» М.КОНОТОП СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 серпня 2018 року за ініціативи відділення НСПП в Сумській області з метою налагодження конструктивного діалогу для вирішення КТС(К) між найманими працівниками комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м. Конотоп та адміністрацією комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м. Конотоп відбулась робоча зустріч в.о. начальника відділення НСПП в Сумській області Анни МИХАЙЛОВСЬКОЇ з головою Сумської обласної організації профспілки ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Тетяною МАСЕНКО.     

Колективний трудовий спір між найманими працівниками та адміністрацією КП «КТУ» було зареєстровано Розпорядженням НСПП            від 12.06.2018 року №180-р.

В ході даної зустрічі, яка відбулась в приміщенні профспілкової організації, були обговорені проблемні питання та висловлені думки щодо можливих шляхів виконання вимог найманих працівників та вирішення КТС (к).

Т. Масенко зазначила, що на сьогодні стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на підприємстві залишається досить напруженим. Відбуваються масові звільнення найманих працівників, відсутній діалог між сторонами спору.

В свою чергу А. Михайловська роз’яснила основні положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та порядок оголошення страйку. Вона наголосила на забороні оголошення та  проведення страйку в рамках здійснення примирних процедур.

А. Михайловська зазначила, що для вирішення КТС(К) було проведено декілька узгоджувальних зустрічей та 1 засідання примирної комісії. За результатами роботи  примирної комісії сторони домовились провести її наступне засідання після скликання чергової сесії Конотопської міської ради. Але за відсутності кворуму необхідної кількості депутатів для проведення сесії її наступне засідання було перенесено на невизначений термін.

На завершення зустрічі в.о. начальника Відділення зазначила, що працівники відділення й надалі сприятимуть вирішенню КТС (К) у межах своїх повноважень відповідно до вимог чинного законодавства.