ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА УЗГОДЖУВАЛЬНА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ВИРІШЕННЯ КТС (К) НА КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «КОНОТОПСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ» М.КОНОТОП СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділення НСПП в Сумській області продовжує здійснювати супровід в рамках вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м. Конотоп та адміністрацією комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» м. Конотоп

Так, 19 вересня 2018 року за ініціативи начальника Відділення О.Пирогова відбулась узгоджувальна зустріч з головою профспілкового комітету КП «КТУ» Н.Кузько.     

Основна мета заходу - визначення подальших спільних дій щодо вирішення КТС(К), зареєстрованого 12 червня поточного  року.

В ході даної зустрічі Н.Кузько проінформувала  про стан соціально-трудових відносин на підприємстві. Вона зазначила, що на даний час налагоджується діалог між сторонами конфлікту та зроблено деякі кроки в напрямку стабілізації конфлікту. Так, 11 вересня керівництвом міської ради було звільнено з посади директора КП «КТУ» Григорія Хоменка та  призначено нового керівника, депутата Конотопської міської ради, - Ігоря Назаренка. Крім того, 14 вересня поточного року було погашено заборгованість за енергопостачання та відновлено електропостачання  приміщень ДЕПО.

О. Пирогов, в свою чергу, зазначив, що завдяки проведеним спільним  заходам обласної влади та депутатів Конотопської міської ради частково погашено заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства.   А саме: 28 серпня 2018 року на сесії Конотопської міської ради було затверджено Програму розвитку та забезпечення діяльності КП «КТУ» на 2018-2020 роки та прийнято рішення про надання підприємству фінансової підтримки на суму  2 мільйони 950,4 тисяч гривень.

За статистичними даними станом на 05.09.2018 заборгованість із виплати заробітної плати складала 495,2 тисячі гривень, у порівнянні з  попередньою у 1,4 мільйона гривень станом на 27.08.2018.

О. Пирогов висловив сподівання, що погашення остаточної суми заборгованості із заробітної плати найманим працівникам сприятиме виконанню однієї з висунутих вимог найманих працівників у КТС(К), а саме:

«1. Погасити заборгованість по заробітній платі, яка виникла на підприємстві з березня місяця 2018 року відповідно до вимог ст. 115 КЗпПУ».

На завершення зустрічі начальник Відділення зазначив, що працівники відділення й надалі сприятимуть вирішенню КТС (К) у межах своїх повноважень відповідно до вимог чинного законодавства.