ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ГОЛОВОЮ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділенням НСПП в Сумській області (далі – Відділення) в рамках сприяння розвитку в області соціального діалогу, поліпшенню соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області, взаємного обміну інформацією здійснюється співпраця з організаціями роботодавців

Так, 16 січня 2019 року відбулась ознайомлювальна зустріч начальника Відділення  О.Пирогова з головою ради Федерації організацій  роботодавців  Сумської області Ігорем Тесленком.

Начальник Відділення надав інформацію про результати діяльності відділення НСПП в Сумській області за 2018 рік, стабілізації стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)  та сприяння їх вирішенню.

І.Тесленко, в свою чергу, надав інформацію про підписання                    03 грудня 2018 року меморандуму між владою та спільнотою роботодавців про партнерство і співробітництво. Від влади меморандум підписав голова Сумської ОДА Микола Клочко, від Спільного представницького органу роботодавців області – голова ради Федерації організацій роботодавців Сумщини Ігор Тесленко.

Метою меморандуму є вироблення та реалізація регіональної економічної і соціальної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин та забезпечення підвищення рівня і якості життя мешканців області  та забезпечення  соціальної стабільності в суспільстві.

Підписанти домовилися, що Сумська облдержадміністрація залучатиме представників спільноти до роботи над реформами, а організації роботодавців, в свою чергу, стимулюватимуть своїх колег виконувати взяті на себе соціальні зобов’язання, в тому числі, щодо легалізації зайнятості населення та вчасної виплати заробітної плати.

Сторони робочої зустрічі обговорили важливі питання соціально-економічного розвитку регіону, ефективного працевлаштуванню населення. Партнерами була досягнута домовленість про  підготовку проекту двосторонньої угоди про майбутню співпрацю та партнерство  між відділенням та представницьким органом роботодавців області в рамках наступної робочої зустрічі.

Підсумовуючи вищезазначене, сторони робочої зустрічі домовились про подальшу співпрацю для ефективного вирішення проблемних питань на підприємствах, установах та організаціях області.