ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛЕННЯ НСПП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ

13 березня 2019 року з в приміщенні профспілкової організації за ініціативи начальника Відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) О. Пирогова відбулась робоча зустріч із головою Сумської облпрофради Т.Євдокимовою

Метою зустрічі став пошук шляхів поліпшення стану соціально-трудових відносин (далі - СТВ) на КП «Шосткинський казенний завод «Зірка» м. Шостка Сумської області.

Під час зустрічі О.Пирогов зазначив, що причиною загострення стану СТВ на підприємстві, неодноразового проведення акцій соціального протесту стала  заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам в сумі 21 млн. грн.

Наймані працівники вимагали розробити графік погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечити завод держзамовленнями

Начальник Відділення проінформував голову Сумської облпрофради, що 13 березня 2019 року закінчився 10-денний термін для вжиття заходів щодо поліпшення ситуації та врегулювання конфлікту на підприємстві, про що домовились учасники мітингу з  місцевими органами виконавчої влади та народними депутатами.

Сторони обговорили шляхи стабілізації стану СТВ та можливість реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) на КП «Шосткинський казенний завод «Зірка» .

По  завершенню зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та взаємне інформування про стан СТВ на проблемних  підприємствах області.