РОМАН ГРИЩЕНКО: СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МАЄ БУТИ В КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СУМЩИНИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час підписання угоди про співпрацю щодо модернізації ЦНАП у Буринській ОТГ

За словами Романа Грищенка, співпраця Сумщини з Програмою «U-LEAD з Європою» триває вже не один рік і за цей час зроблено значні кроки в напрямку створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг на території Сумської області.

УВАГА! ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ

Глухівські підприємці зможуть реєструвати речові права не виїжджаючи до Сум

У зв’язку з процесом проходження реформи децентралізації влади продовжується передача реєстраційних функцій від підрозділів Мін’юсту місцевій владі.

Як результат, проведення державної реєстрації, надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців міста Глухів та Глухівського району тепер буде проводитися Глухівським міськрайонним управлінням юстиції.

Це стало можливим в результаті змін в законодавстві, завдяки яким передбачено поступову передачу органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації по мірі їх готовності здійснювати зазначені повноваження.

На сьогодні вже низка районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення Волинської, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Чернівецької та Хмельницької областей повідомили про інституційну готовність здійснювати дані повноваження. У зв’язку з цим відпала потреба у здійсненні цих повноважень органами юстиції на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

За пропозицією Мін’юсту розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції» вирішено припинити надання утвореними Мін’юстом органами державної реєстрації адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців окремими органами юстиції. Зокрема Глухівським міськрайонним управлінням юстиції Сумської області.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •