РОМАН ГРИЩЕНКО: СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МАЄ БУТИ В КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СУМЩИНИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час підписання угоди про співпрацю щодо модернізації ЦНАП у Буринській ОТГ

За словами Романа Грищенка, співпраця Сумщини з Програмою «U-LEAD з Європою» триває вже не один рік і за цей час зроблено значні кроки в напрямку створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг на території Сумської області.

НА ГЛУХІВЩИНІ ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

Тема децентралізації влади обговорювалася на зустрічі в Глухівській райдержадміністрації з тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації Олександром МАРЧЕНКОМ

«Ми сьогодні відвідуємо ті територіальні громади на Сумщині, що невдовзі уже створяться, аби налагодити серйозну співпрацю, – повідомив на зустрічі Олександр Марченко. – Громади повинні якнайшвидше пройти всю процедуру об’єднання, щоб встигнути підготувати проекти на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на наступний рік. Окрім того, в облдержадміністрації наразі розробляють обласну програму підтримки об’єднаних громад, відповідно до якої також будуть виділятися кошти для об’єднаних територіальних громад у цьому році».

«Реакція людей на об’єднання – позитивна. Особливо, коли вони почули про кошти, що отримає новостворена громада на розвиток своєї території», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ.

«У селі Червоне є вся необхідна інфраструктура – школа, дитячий садок, амбулаторія, пожежна частина, – розповів голова Червоненської сільради Віктор ДАВИДЕНКО. – Необхідно лише зробити якісні дороги до сусідніх сіл».

За словами директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександра СІТАКА, саме створення громади допоможе жителям Червоного та найближчих сіл отримати необхідне фінансування для ремонту доріг чи на інші проекти. Адже як розпорядитися отриманими коштами, вирішуватиме власне сама громада.

«Після об’єднання у вас буде два основних завдання – розробити проекти і отримати грант на розвиток громади та дати лад коштам, – звернулася до сільських голів Глухівського району керівник регіонального Офісу реформ Ніна МЕЛЬНИК. – Бо гроші ці немалі, ними потрібно буде розпорядитися ефективно».

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •