РОМАН ГРИЩЕНКО: СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МАЄ БУТИ В КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СУМЩИНИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час підписання угоди про співпрацю щодо модернізації ЦНАП у Буринській ОТГ

За словами Романа Грищенка, співпраця Сумщини з Програмою «U-LEAD з Європою» триває вже не один рік і за цей час зроблено значні кроки в напрямку створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг на території Сумської області.

ЩЕ 5 ГРОМАД ОБЛАСТІ ХОЧУТЬ ОБ’ЄДНАТИСЯ

Загалом на Сумщині з ініціативою об’єднання виступили 35 територіальних громад. З відповідними пропозиціями вони звернулися до 158 місцевих рад

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, спілкуючись із керівниками міст і районів під час відео селекторної наради, наголосив на невідворотності процесу реформування та закликав їх зайняти активну позицію.

«Давайте нарешті рухатися вперед і переходити від процедури оголошення до конкретних кроків. Якщо є певний саботаж процесу децентралізації сільськими головами, спілкуйтеся безпосередньо з людьми, говоріть про переваги», – наголосив він.

Як зазначив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК, на жаль, час грає не на користь громад, тому потрібно покроково розробити план дій після процесу ініціювання і чітко слідувати йому до кінцевого результату.

«Вкотре наголошую, сьогодні держава дає нам додаткові ресурси. Це і кошти Державного фонду регіонального розвитку і субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, де перевага надається саме територіальним громадам. Якщо ж немає бажання об’єднуватися, значить вам не потрібні гроші», – зазначив він.

Довідково:

На Сумщині з ініціативою об’єднатися виступили 35 територіальних громад, які звернулися до 158 місцевих рад з пропозицією щодо об’єднання.

Це такі територіальні громади: Глухівська міська, Червоненська та Шалигинська селищні, Банницька сільська ради Глухівського району, Білопільська міська, Жовтнева та Улянівська селищні ради Білопільського району; Слобідська та Чернечослобідська сільські ради Буринського району, Кириківська селищна рада Великописарівського району, Вирівська сільська, Дубов’язівська селищна ради Конотопського району; Краснопільська селищна рада Краснопільського району; Лебединська міська рада Лебединського району, Синівська сільська рада Липоводолинського району; Вільшанська та Хоружівська сільські, Недригайлівська та Тернівська селищні ради Недригайлівського району; Охтирська міська, Грунська, Комишанська та Чернеччинська сільські, Чупахівська селищна ради Охтирського району; Путивльська міська рада Путивльського району; Андріяшівська, Бобрицька, Великобубнівська, Пустовійтівська, Довгополівська, Хмелівська сільські ради Роменського району; Середино-Будська міська та Зноб-Новгородська селищна ради Середино-Будського району; Дружбівська міська та Свеська селищна ради Ямпільського району.

 

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •