Поточна діяльність

ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дане питання розглянули на семінарі з сільськими, селищними головами, який провів голова райдержадміністрації Григорій СІДЕНКО

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола СКОРОМНИЙ  коротко розповів про реформу децентралізації влади, алгоритм та строки добровільного об’єднання громад, охарактеризував переваги об’єднання сіл у громади.

«Децентралізація – це не лише об’єднання територій, а передусім об’єднання зусиль задля того, щоб створити нормальні умови життя для людей, які повірили у зміни і відчули перспективи розвитку», – зазначив посадовець.

За його словами, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2015 року № 1001-р затверджено перспективний план формування територіальних громад Сумської області, за яким до переліку спроможних територіальних громад Сумської області увійшла Великописарівська територіальна громада з адміністративним центром смт Велика Писарівка.

Підбиваючи підсумки з даного питання, голова райдержадміністрації Григорій Сіденко наголосив на тому, що з децентралізації  розпочинається побудова нової держави і це є шлях до розвитку і управління територіями. Всі мають розуміти, що процес децентралізації є незворотнім.