БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дане питання розглянули на семінарі з сільськими, селищними головами, який провів голова райдержадміністрації Григорій СІДЕНКО

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола СКОРОМНИЙ  коротко розповів про реформу децентралізації влади, алгоритм та строки добровільного об’єднання громад, охарактеризував переваги об’єднання сіл у громади.

«Децентралізація – це не лише об’єднання територій, а передусім об’єднання зусиль задля того, щоб створити нормальні умови життя для людей, які повірили у зміни і відчули перспективи розвитку», – зазначив посадовець.

За його словами, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2015 року № 1001-р затверджено перспективний план формування територіальних громад Сумської області, за яким до переліку спроможних територіальних громад Сумської області увійшла Великописарівська територіальна громада з адміністративним центром смт Велика Писарівка.

Підбиваючи підсумки з даного питання, голова райдержадміністрації Григорій Сіденко наголосив на тому, що з децентралізації  розпочинається побудова нової держави і це є шлях до розвитку і управління територіями. Всі мають розуміти, що процес децентралізації є незворотнім.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •