БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

МИКОЛА КЛОЧКО ЗАПРОСИВ СУМСЬКІ МЕДІА ДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНОГО МАРАФОНУ

Представники ЗМІ мають можливість взяти участь у конкурсі на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону» 

«Кожна реформа потребує своїх виконавців та розуміння суті реформування з боку населення. Без цього будь-яка, навіть найліпше підготовлена, реформа приречена на провал. Тому для знайомства населення, громадських активістів з інформацією про децентралізацію Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України разом з Асоціацією міст України ініціювало всеукраїнську акцію «Децентралізаційний марафон», – зауважив очільник області.

За його словами, широкомасштабна акція охопить всі регіони України – протягом півроку (з червня по грудень) відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації. Регіональні консультанти проінформують про переваги децентралізації, роз’яснять процеси та етапи об’єднання громад.

До участі у марафоні також запрошуються представники ЗМІ. Вони мають нагоду взяти участь у конкурсі «Спроможні громади – сильна держава» на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону».

Конкурс оголошено 2 липня Асоціацією міст України, прийом публікацій здійснюється з 4 липня до 4 жовтня. Матеріали розглядаються у трьох номінаціях: «Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ»; «Телевізійна програма (або серія програм)»; «Радіопрограма (або серія програм)».

Переможці конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені до Києва на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Для участі у конкурсі потрібно подати до відповідного регіонального відділення АМУ заяву та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року.

Контакти Сумського регіонального відділення АМУ:

Площа Незалежності, 2, кабінет 48, 4 поверх

Телефони: 0542 632 707; 067 353 84 37

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Детальніше про умови конкурсу: htpp://auc.org.ua

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •