Поточна діяльність

ОЧОЛИТИ ОФІС РЕФОРМ НА СУМЩИНІ ПРЕТЕНДУЮТЬ 15 КАНДИДАТІВ

Вони пройшли співбесіди із членами конкурсної комісії з попереднього відбору кандидатів на посаду координатора Сумського офісу реформ з децентралізації та розвитку

До складу комісії увійшли представники місцевого самоврядування, регіонального відділення асоціації міст України, громадської ради.

Оцінювання кандидатів проводилося за критеріями, розробленими Мінрегіоном. При цьому до уваги бралася освіта, досвід роботи, міжнародний досвід, мотивація, подані документи, знання державної та іноземних мов.

Рейтингові результати індивідуального оцінювання кандидатів, які подали свої документи для участі у конкурсі, за підсумками розгляду будуть направлені до Мінрегіону. Попереду на бажаючих очолити Офіс реформ чекає співбесіда у Києві, де остаточне рішення буде приймати комісія у складі представників Мінрегіону, міжнародних партнерів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів.

Нагадаємо, що нещодавно Мінрегіоном було оголошено додатковий конкурс на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку у шести областях: Вінницькій, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Сумській та Херсонській.