НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього – цей міст на Охтирщині».

ЗВОЛІКАННЯ З ОБ’ЄДНАННЯМ – ВТРАЧЕНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД

До проведення реформ децентралізації необхідно залучати депутатський корпус та місцевих активістів

«Наразі активно проводимо обговорення, пояснюємо людям. Настрої різні, але в населення, особливо молодшого віку, є розуміння подальшого розвитку у форматі громад. На жаль, незацікавленість окремих осіб у об’єднанні переводиться у політичну площину, що значно ускладнює ситуацію», – окреслив ситуацію під час проведення апаратної наради в облдержадміністрації голова Охтирської райдержадміністрації Віталій СУПРУН.

За його словами, найперспективнішими громадами у плані об’єднання сьогодні є 2 громади: Грунська та Чупахівська. Загалом же перспективний план передбачає на Охтирщині утворення 5 громад.

За словами голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, небажання сільських і селищних голів об’єднатися означає лише одне – їхній теперішній бюджет самодостатній. 

«Якщо сільський голова говорить, що їм не потрібно об’єднуватися, значить вони не потребують коштів. Але, не бажаючи утворювати громади, вони продовжують просити гроші на ті чи інші потреби. Такого не може бути. Кошти отримають лише об’єднані громади», – наголосив очільник Сумщини.

Тому для успішної реалізації  реформ з децентралізації до їх проведення необхідно залучати депутатський корпус та місцевих активістів, які зацікавлені у цьому.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •