НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього – цей міст на Охтирщині».

У БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Під час робочої поїздки на Буринщину голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО обговорив з керівниками району питання щодо ходу об’єднання територіальних громад

Очільник району Василь БОЙКО повідомив, що наразі з ініціативою об’єднатися виступила Чернечослобідська сільська рада. Представники цієї громади звернулися до сільських голів Біжівської, Буриківської, Вознесенської, Сніжківської та Хустянської сільських рад Буринського району з пропозицією разом розвивати свою території, мати спільні повноваження та ресурси.

Поряд з цим Слобідська сільська рада виступила з ініціативою щодо об’єднання поза затвердженим Кабінетом Міністрів України Перспективним планом формування територій громад Сумської області. Зокрема територіальна близькість відразу до двох різних районів наштовхнула жителів Слободи звернутися відразу до сільських голів Олександрівської, Гвинтівської та Степанівської сільських рад Буринського району, а також Землянської та Гружчанської сільських рад Конотопського району.

Жителі району все більше розуміють, що лише спільно, консолідувавши місцеві бюджети та власні зусилля, заручившись підтримкою держави та області, можливо вийти на новий шлях розвитку місцевих громад, інфраструктури та забезпечити достойне життя на селі собі і своїм дітям.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •