ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗМІНИ РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ З УРАХУВАННЯМ ЗМІНИ ЦІНИ НА ГАЗ ЯК СКЛАДОВОЇ ТАРИФУ

На цьому наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення за газ для побутових споживачів. При формуванні тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до 1 січня 2020 року виробниками теплової енергії області була врахована ціна на природний газ на рівні 6900 грн за 1 тис куб. м. Але з грудня 2019 року ціна на природний газ для виробництва теплової енергії для населення затверджена на рівні 4200 грн за 1 тис куб. м, – зазначила Ірина Купрейчик. – Тому міські голови мають чітко сказати, на скільки відсотків здійснено споживачам перерахунки плати за теплову енергію та послуги з централізованого постачання гарячої води у грудні у зв’язку із зміною ціни природного газу».


У БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Під час робочої поїздки на Буринщину голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО обговорив з керівниками району питання щодо ходу об’єднання територіальних громад

Очільник району Василь БОЙКО повідомив, що наразі з ініціативою об’єднатися виступила Чернечослобідська сільська рада. Представники цієї громади звернулися до сільських голів Біжівської, Буриківської, Вознесенської, Сніжківської та Хустянської сільських рад Буринського району з пропозицією разом розвивати свою території, мати спільні повноваження та ресурси.

Поряд з цим Слобідська сільська рада виступила з ініціативою щодо об’єднання поза затвердженим Кабінетом Міністрів України Перспективним планом формування територій громад Сумської області. Зокрема територіальна близькість відразу до двох різних районів наштовхнула жителів Слободи звернутися відразу до сільських голів Олександрівської, Гвинтівської та Степанівської сільських рад Буринського району, а також Землянської та Гружчанської сільських рад Конотопського району.

Жителі району все більше розуміють, що лише спільно, консолідувавши місцеві бюджети та власні зусилля, заручившись підтримкою держави та області, можливо вийти на новий шлях розвитку місцевих громад, інфраструктури та забезпечити достойне життя на селі собі і своїм дітям.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •