БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «РІШЕННЯ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД – ЗА СВІДОМИМИ ГРОМАДЯНАМИ»

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої зустрічі з Нижньосироватською громадою Сумського району

«Сьогодні необхідно чітко усвідомити, реформа децентралізації в Україні набирає обертів. Адміністративно-територіальний устрій, який залишився з радянських часів, вже не відповідає ні вимогам, ні потребам часу. Рішення про об’єднання територіальних громад – за свідомими та небайдужими громадянами, які прагнуть змін на краще та розвивати свою територію», – зазначив Дмитро Живицький. 

Також посадовець підкреслив, що подальше об'єднання громад можливе лише за умови добровільної ініціативи населення. 

«Завдання влади – подолати бажання окремих сил маніпулювати інформацією та підвищити обізнаність громадян про процес децентралізації. Важливо, щоб люди повірили в реформу та побачили в ній перспективу позитивних зрушень», – додав керівник апарату облдержадміністрації.

За його словами, такі найближчі європейські сусіди України, як Польща, Угорщина та Румунія процес децентралізації пройшли ще в дев’яностих. І це дозволило їм рухатись уперед.

«Всі роки незалежності ми говоримо про одне: віддайте кошти і владу на місця і ми самі збудуємо країну знизу. Прийшов час це втілювати у життя», – підкреслив посадовець. 

Голова Сумської райдержадміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО запевнив, що  жителі Нижньої Сироватки матимуть всебічну підтримку своїх дій, спрямованих на створення об’єднаної громади.

«Ми докладемо усіх зусиль за для того, щоб допомогти створити об’єднану, потужну громаду. Але без вашої активної роботи на шляху до об’єднання – ми безсилі. Тож давайте спільно змінювати життя, країну на краще!», – звернувся Геннадій Дорошенко до громади району.

Нижньосироватський сільський голова В’ячеслав СУСПІЦИН наголосив, що громада найближчим часом має намір об’єднатися зі Старим Селом, яке межує з їх населеним пунктом.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •