НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього – цей міст на Охтирщині».

ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНОГО МАРАФОНУ: УТВОРЮЮТЬСЯ МИКОЛАЇВСЬКА ТА БОРОМЛЯНСЬКА ОБ’ЄДНАННІ ГРОМАДИ

Питання добровільного обєднання територіальних громад на Сумщині обговорювалося під час апаратної наради в облдержадміністрації

За словами тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, завдяки активній позиції Миколаївського сільського голови та підтримці інших сільських голів 8 сільських рад вже прийняли рішення про об’єднання у Миколаївську громаду у Білопільському районі. Тому в інтересах майбутніх громад протягом двох-трьох тижнів вийти на прийняття рішення, аби мати змогу вирішувати фінансові питання.

«Давайте рухатися в тому ж темпі, щоб у серпні було створено мінімум п’ять громад. Перш за все, вони будуть претендувати на кошти з обласного бюджету. Також нам потрібно встигнути потрапити на обласну комісію з відбору проектів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Комісія має пройти у другій половині серпня, і до цього часу ми повинні розуміти, з якими об’єднаними громадами ми працюємо», – наголосив посадовець.

Як доповів голова Тростянецької райдержадміністрації Дмитро НАЗАРЕНКО, перспективним планом в районі передбачається утворити 2 громади – Тростянецьку та Боромлянську. Зокрема в Боромлі процес ініціювання проведено, громадські слухання завершуються, на цьому тижні відбудеться сесія, де буде озвучено пропозиції до суміжних рад.

«Місцеві депутати також мають чітку позицію щодо необхідності утворення громад. Люди на місцях відчули свою відповідальність за процес об’єднання і підтримують процес децентралізації. Плануємо за два-три тижні вийти з відповідною пропозицією до обласної ради», – зазначив він.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •